Obserwatorzy

piątek, 14 czerwca 2013

Będzie działkowo
Jaka jest ostatnio pogoda, to wszyscy wiedzą. Jednym daje się bardziej we znaki, innym mniej. Szkoda, że teraz kiedy dni są długie, brakuje słoneczka, a jak już jest to taka duchota, że nie idzie nic zrobić. Na horyzoncie z jednej, bądź drugiej strony gromadzą się granatowe chmury i człowiek sie zastanawia, czy będzie padać, czy może przejdzie bokiem. Cóż można tylko ponarzekać i cieszyć się, że jest tak, bo inni maja jeszcze gorzej. Sama wyprawa na działkę też nie należy do najłatwiejszych, bo muszę jeździć ulicą, na której remont trwa  już od roku i nie bardzo widać kiedy nastąpi koniec, a boczne rozkopane uliczki jeszcze gorsze. 
Ponarzekałam, a teraz kilka zdjęć z działki
Generalnie grządki tak wyglądają, zdjęcie zrobione z chodniczka, bo na ziemi nie stanie
W lepszej kondycji są kwiatki
juka ma pączki


Liczę, że jutro nie bezie padać, a jakby ziemia nieco obeschła, trzeba będzie powyciągać z ziemi warzywka i niech rosną.

DZIĘKUJĘ ZA ODWIEDZINY OBSERWUJĄCYM, CZYTAJĄCYM I PISZĄCYM.
Pozostawione przez Was komentarze jeszcze bardziej dopingują mnie do pracy. 

Zapraszam ponownie.
Do miłego

11 komentarzy:

 1. Och tak pogoda ostatnio płata nam figle.

  U nas jedną drogę, a raczej kawałek drogi robią już kilka lat. To jest dopiero zdolna ekipa !!!

  OdpowiedzUsuń
 2. To pierwsze zdjęcie- jakbyś z mojego aparatu zgrała. Nawet nie pokazuję działki z 50 daliami, bo serce się kroi... do ogródka nadal trudno wejść! Życzę Ci dobrej pogody!

  OdpowiedzUsuń
 3. To bardzo przykre oglądać takie zniszczone grządki i rośliny. Naprawdę współczuję Ci Danusiu. Dobrze, że chociaż kwiaty pięknie kwitną. Cudowne liliowce i piwonie wkrótce będą miały kwiaty. Życzę Ci dużo słońca i serdecznie pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 4. Pogoda w tym roku nie jest łaskawa i bardzo dokucza.Wpływu nie mamy na pogodę ale serce boli jak człowiek patrzy na wszystko.Słoneczka i wymarzonej pogody takiej normalnej życzę.

  OdpowiedzUsuń
 5. no niestety pogoda nas w tym roku nie rozpieszcza tak jak piszesz każdy się zastanawia czy znów będzie ulewa ą może tym razem nas oszczędzi ja właśnie dziś byłam na i też mokro tylko moje kwiaty jeszcze nie kwitną tak ślicznie jak Twoje :)

  OdpowiedzUsuń
 6. O, przykre zdarzenie losowe, ale wobec przyrody jesteśmy bezsilni! Na szczęście jest też szczodra i na przyszły rok odpłaci pięknem.Niech Cię omijają pogodowe przykrości!

  OdpowiedzUsuń
 7. Nadchodzą lepsze dni, roślinki zapomną o złych, Ty też. Kwiatki masz cudne:) Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 8. U nas też popadało, oj tak, ale widzę,że Twoje kwiatki się nie dały, są śliczne :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Przyroda, nas zaskakuje -pozytywnie, ale również i negatywnie, kwiaty radzą sobie i są śliczne pozdrawiam Dusia

  OdpowiedzUsuń
 10. Mam nadzieję że już wszystko wyschło przy tych upałach :)
  ta kępa żonkili jest cudowna
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 11. Chcę Danuś;) Kiedyś miałam niebieskie i fioletowe, ale nie przeżyły pamiętnej mroźnej zimy. Jeśli coś Ci się u mnie podoba to pisz spokojnie, mogę część swojego ogrodu przesłać na raty do Ciebie:)

  OdpowiedzUsuń